top of page
  • Obrázek autoraMiroslav Frühauf

Rozhovory s lidmi z branže, již brzy


Rád bych Vám umožnil nahlédnout do práce lidí, kteří se kolem svateb točí a kteří Vám pomohou udělat Váš svatební den lepší. Proto jsem si pro Vás připravil sérii rozhovorů s lidmi, kteří mají co říct a zároveň se u nich můžete inspirovat. Dnes Vám zároveň prozradím, s kým první rozhovor bude.Svatební den je až samotným vyvrcholením všech příprav a plánů, které trvají dlouhé měsíce. Až pak se ukáže, jak ta skládanka do sebe zapadne :-) Klobouk dolů před všemi, co tímto statečně a úspěšně procházejí. Ono to není jen tak: sehnat dobré místo, dobrého fotografa, dobré jídlo, pěkné květiny, oblečení, prstýnky, dekorace, vymyslet zábavu a program pro svatební hosty, mohl bych pokračovat ještě hodně dlouhou. A v neposlední řadě, když to sečtete a podtrhnete, jak z toho všeho nezbankrotovat.


Existuje z toho ale cesta ven. Čím dál víc je běžnější si najmout svatebního koordinátora, který za celou řadu věcí převezme zodpovědnost.


Mým prvním hostem je svatební koordinátor Michal Kuzník a už v pátek večer se zde na blogu můžete těšit na velmi zajímavý rozhovor.

79 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page